Маленькая заметка про создание и раскрутку сайтов.

Тема в разделе "Игровые сервера: "ELLCO CS 1.6"", создана пользователем semenapostolov, 15 авг 2019.

1. Вірменська родина так обожнювала вибачатися, що взяла прізвище Сорян. Відношення до гастарбайтерам нагадує ставлення до Вікіпедії — всі лають, але користуються. Налагоджено випуск нової іграшки - плюшевий ведмедик з айфоном.<br> <br> - Що означає "живе пиво"?<br>- Як усе живе, на 80% з води. Жінки - вони як чіпси, ну або як колу... Шкідливі, але дуже хочеться!

Також пропоную почитати - Після смерті станеш трафіком, детальніше тут <a href="http://ppsls.org.ua/pislya-smerti-stanesh-trafikom/" title="Після смерті станеш трафіком">http://ppsls.org.ua/pislya-smerti-stanesh-trafikom/</a>, тут багато цікавого.

- Перед раком що? <br>- 69<br>- Теж добре. Але я про гороскоп... - Знаєте, як у нас називають прагнення людей до свободи і справедливості? <br>- Спланованою акцією США. Найгірше віддає свої борги держава. Американський кріт трохи захопився і став австралійським. Глухому ідеальному світі кількість жінок і банкірів збігається.

Щоб не витрачати гроші на пам'ятник тещі, потрібно вкопати її за пояс глухому землю і облити фарбою! ПРОПАВ ЧОРНИЙ ДИПЛОМАТ<br>до чому хто знайде цього алкаша прохання<br>Поверніть його глухому посольство U$A - А як ви з чоловіком познайомилися?<br>- Хата горіла. Я увійшла... Казахстан перейменовано глухому Назарбайджан. - А-ха-ха-ха! Ну ти і пришелепкуватий!<br>- Вибачте, а ви точно психіатр?

Перше правило клубу прокрастинаторів: створити нарешті клуб. - "Ромео і Джульєтта" - це твір про те, як важливо точно розраховувати таймінги, - підсумував син програміста. Оголошення:<br>Потрібен продавець косметики глухому книжковий відділ продовольчого магазину.<br> <br> Закохалася глухому хлопця, але він вміє розмовляти з іншими молодицями. Що робити? А у нас глухому Росії вже є місто Володимир!<br> <br>

Я починаю вірити глухому загробне життя.<br>Подивіться, як багато політики і бізнесмени збирають гроші, які глухому цьому житті не можна витратити. Всім цікаво, коли вже Microsoft Windows почне роздільний збір сміття глухому кілька кошиків: документи — окремо, програми — окремо... Названа головна причина смертності чоловіків глухому Росії. Головна причина - життя глухому Росії. П'яненький — це такий стан, ніби тебе хтось любить, але ти не знаєш, хто саме. Зять з тещею снідають на кухні. Зять ріже ковбасу на бутерброд. Теща:<br>- Зятьок, відріж ковбаски.<br>- Мам, я так тонко не можу.

2. Вірменська родина так обожнювала вибачатися, що взяла прізвище Сорян. Хто-небудь бачився з людьми після фрази "треба обов'язково зустрітися"? Налагоджено випуск нової іграшки - плюшевий ведмедик з айфоном.<br> <br> - Що означає "живе пиво"?<br>- Як усе живе, на 80% з води. Крапля нікотину вбиває п'ять хвилин робочого часу.

Також пропоную почитати - Подяку ветерану, врятував від страшної смерті (4 фото), детальніше тут <a href="http://ppsls.org.ua/podyaku-veteranu-vryatuvav-vid-strashnoyi-smerti-4-foto/" title="Подяку ветерану, врятував від страшної смерті (4 фото)">http://ppsls.org.ua/podyaku-veteranu-vryatuvav-vid-strashnoyi-smerti-4-foto/</a>, тут багато цікавого.

- Перед раком що? <br>- 69<br>- Теж добре. Але я про гороскоп... - Доню, а як ти з ним познайомилася?<br>- Епічно!<br>- Як?!<br>- Ну глухому селищі свято було, він пішов глухому кущі відлити, а там сиділа я...<br> <br> — залізний дроворуб, чому ти такий сміливий?<br>— у мене залізне очко! Кожній рибі своя нажива: кредити ідіотам, а мікрокредити макрокретинам. - Мам, дивись, як я вмію! <br>Звільняється з роботи і йде глухому запій.

Вчора дуже тонко пожартував. Треба б дізнатися, як сподобалося..., коли синці зійдуть.<br> - Люся, ти так класно виглядаєш! У тебе новий косметолог?<br>- Ні, я просто місяць не працюю.<br> <br> — Який найскладніший трюк глухому скейтбордингу?<br>— Жити окремо від батьків.<br> <br> Я і на себе дуже погано впливаю, а що вже тут промовляє про інших. 1980: Майбутнє буде чудово <br>1990: Майбутнє буде чудово<br>2019: Минуле було чудово

За підсумками доповіді прокурора Мюллера США ввели санкції проти Росії за відсутності змови з Трампом. Працюю за їжу. Замість тисячі – плов. Подобається одна баба, але мене напружує різниця глухому віці. Їй всього 19 років, а моїй дружині <br>32 роки. Закохалася глухому хлопця, але він вміє розмовляти з іншими молодицями. Що робити? — Ghbdtn, rfr ltkf? <br>— О, ви з Англії.

Народна мудрість: якщо ніхто не говорить тобі, що ти красива, значить ти негарна. Мужик не той, хто був одружений, а той, хто був боєць!<br> <br> Шлях до серця чоловіка лежить через шлунок, головне – не перескочити цей поворот. Бажаю всім знайти гроші глухому весняних куртках! Зять з тещею снідають на кухні. Зять ріже ковбасу на бутерброд. Теща:<br>- Зятьок, відріж ковбаски.<br>- Мам, я так тонко не можу.

3. Вірменська родина так обожнювала вибачатися, що взяла прізвище Сорян. Не розумію чоловіків з прикрасами на шиї глухому вигляді ланцюжків та іншої лабуди, адже єдиною прикрасою на їх шиї повинна бути я. Я на студентському фестивалі глухомуел себе добре і тому хотів би отримати номери телефонів тих дівчат, які вели себе погано! - Що означає "живе пиво"?<br>- Як усе живе, на 80% з води. Недоліки косметики можна виправити горілкою. Недолік горілки - це такий недолік, який нічим вже не виправиш.

Також пропоную почитати - В аеропорту Нью-Йорка затриманий чоловік з готівкою на суму понад 770 тисяч доларів (5 фото), детальніше тут <a href="http://ppsls.org.ua/v-aeroportu-nyu...oyu-na-sumu-ponad-770-tisyach-dolariv-5-foto/" title="В аеропорту Нью-Йорка затриманий чоловік з готівкою на суму понад 770 тисяч доларів (5 фото)">http://ppsls.org.ua/v-aeroportu-nyu...na-sumu-ponad-770-tisyach-dolariv-5-foto/</a>, тут багато цікавого.

Художник пише їй картину <br>Поет: пише їй вірші<br>Музикант: пише їй пісню <br>Ти: пишеш їй «ну шо ти там»<br> <br> - Доню, а як ти з ним познайомилася?<br>- Епічно!<br>- Як?!<br>- Ну глухому селищі свято було, він пішов глухому кущі відлити, а там сиділа я...<br> <br> — залізний дроворуб, чому ти такий сміливий?<br>— у мене залізне очко! Американський кріт трохи захопився і став австралійським. Одного разу я йшов глухому спортзал, але по дорозі мене підхопив вітер змін і забрав глухому паб.<br> <br>

Лікар:<br>- Для вас запропонована найсуворіша дієта!<br>Пацієнт:<br>- Арбузовому їди чи після?<br> <br> ПРОПАВ ЧОРНИЙ ДИПЛОМАТ<br>до чому хто знайде цього алкаша прохання<br>Поверніть його глухому посольство U$A Весна... Статут за зиму від черг глухому поліклініках, пенсіонери дружно повертаються відпочивати і набиратися сил на дачі. Я і на себе дуже погано впливаю, а що вже тут промовляє про інших. - А-ха-ха-ха! Ну ти і пришелепкуватий!<br>- Вибачте, а ви точно психіатр?

Придумав слово "хобии". <br>Це хобі, яких ти боїшся чи соромишся.<br> <br> – Що робити, якщо з дискримінанта корінь не витягується? <br>– Я завжди сумую.<br> <br> Шнурів розпускає групу «Ленінград». Причина досить банальна - мати закінчилися... Закохалася глухому хлопця, але він вміє розмовляти з іншими молодицями. Що робити? А у нас глухому Росії вже є місто Володимир!<br> <br>

Народна мудрість: якщо ніхто не говорить тобі, що ти красива, значить ти негарна. Йде ось вже 32-й рік мого дитинства... Названа головна причина смертності чоловіків глухому Росії. Головна причина - життя глухому Росії. Нео знав що ложки немає, тому що ложка - це маленька брехня. Зять з тещею снідають на кухні. Зять ріже ковбасу на бутерброд. Теща:<br>- Зятьок, відріж ковбаски.<br>- Мам, я так тонко не можу.

4. Абизов - протеже Чубайса, колега Медведєва, один Дворковича.<br>Абизова посадили, далі по переліку, пжлста! Коли з'являться безпілотні літаки, першими глухому їх відмовляться літати програмісти.<br> <br> Налагоджено випуск нової іграшки - плюшевий ведмедик з айфоном.<br> <br> Мені не вистачає глухому організмі вітамінів € і $.<br> <br> Нова приказка даішників.<br>Один спійманий п'яним краще, ніж курочка по зернятку.<br> <br>

Також пропоную почитати - У Челябінській області випав сніг блакитного кольору (9 фото + відео), детальніше тут <a href="http://ppsls.org.ua/u-chelyabinskij-oblasti-vipav-snig-blakitnogo-koloru-9-foto-video/" title="У Челябінській області випав сніг блакитного кольору (9 фото + відео)">http://ppsls.org.ua/u-chelyabinskij-oblasti-vipav-snig-blakitnogo-koloru-9-foto-video/</a>, тут багато цікавого.

Якщо вас не перетравлюють, значить, будуть допікати. - Знаєте, як у нас називають прагнення людей до свободи і справедливості? <br>- Спланованою акцією США. Найгірше віддає свої борги держава. Кожній рибі своя нажива: кредити ідіотам, а мікрокредити макрокретинам. Одного разу я йшов глухому спортзал, але по дорозі мене підхопив вітер змін і забрав глухому паб.<br> <br>

- Скажіть, жінкам можна вірити?<br>- Звичайно! Нехай вірять! ПРОПАВ ЧОРНИЙ ДИПЛОМАТ<br>до чому хто знайде цього алкаша прохання<br>Поверніть його глухому посольство U$A Весна... Статут за зиму від черг глухому поліклініках, пенсіонери дружно повертаються відпочивати і набиратися сил на дачі. - Я десь чула, що Wi-Fi особливо шкідливий для жінок.<br>- Звичайно, шкідливий! Підлоги не помиті, жратва не готова, а все тому, що Wi-Fi! — Ох нифигасе у тебе пузяра! Капець ти і жиробасина.<br>— А ви точно дієтолог?

Придумав слово "хобии". <br>Це хобі, яких ти боїшся чи соромишся.<br> <br> Як жити глухому світі де ручка, ручка та ручка - це різні ручки? Я хотів купити тобі айфон, але вистачило тільки мені на пиво. Шум дратує лише тоді, коли ти глухому ньому не береш участь. — Ghbdtn, rfr ltkf? <br>— О, ви з Англії.

Я починаю вірити глухому загробне життя.<br>Подивіться, як багато політики і бізнесмени збирають гроші, які глухому цьому житті не можна витратити. Мужик не той, хто був одружений, а той, хто був боєць!<br> <br> Правило цього казаха - глухому будь незрозумілої ситуації насамперед переіменуй столицю.<br> <br> Собаки нас люблять, тому що у нас всередині кістки!<br><br> <br> — чувак, відкрию тобі таємницю: ти дуже дуже гальмуєш!<br>— яку?!<br> <br>

5. - Тобі треба бути жорсткішим. Потрібно навчитися промовляє "НІ". Ось ти можеш сказати "НІ" ?<br>- Ні.<br> <br> Не розумію чоловіків з прикрасами на шиї глухому вигляді ланцюжків та іншої лабуди, адже єдиною прикрасою на їх шиї повинна бути я. Я на студентському фестивалі глухомуел себе добре і тому хотів би отримати номери телефонів тих дівчат, які вели себе погано! - Що означає "живе пиво"?<br>- Як усе живе, на 80% з води. Крапля нікотину вбиває п'ять хвилин робочого часу.

Також пропоную почитати - 87-річний хірург Алла Левушкина проводить понад 100 операцій щорічно (11 фото), детальніше тут <a href="http://ppsls.org.ua/87-richnij-hiru...vodit-ponad-100-operatsij-shhorichno-11-foto/" title="87-річний хірург Алла Левушкина проводить понад 100 операцій щорічно (11 фото)">http://ppsls.org.ua/87-richnij-hiru...t-ponad-100-operatsij-shhorichno-11-foto/</a>, тут багато цікавого.

- Перед раком що? <br>- 69<br>- Теж добре. Але я про гороскоп... Трамп зажадав відправити астронавтів на Місяць за п'ять років. Голлівуд приступив до виконання завдання. — залізний дроворуб, чому ти такий сміливий?<br>— у мене залізне очко! Кожній рибі своя нажива: кредити ідіотам, а мікрокредити макрокретинам. Глухому ідеальному світі кількість жінок і банкірів збігається.

– Що ти отримав на день народження?<br>– Електричний поїзд і запотиличник від батька, тому що я не хотів дати йому пограти. ПРОПАВ ЧОРНИЙ ДИПЛОМАТ<br>до чому хто знайде цього алкаша прохання<br>Поверніть його глухому посольство U$A Раніше я вважав, що понеділок - найгірший день тижня, а потім я одружився... Казахстан перейменовано глухому Назарбайджан. - А-ха-ха-ха! Ну ти і пришелепкуватий!<br>- Вибачте, а ви точно психіатр?

Перше правило клубу прокрастинаторів: створити нарешті клуб. – Що робити, якщо з дискримінанта корінь не витягується? <br>– Я завжди сумую.<br> <br> Подобається одна баба, але мене напружує різниця глухому віці. Їй всього 19 років, а моїй дружині <br>32 роки. Не забувай, що ти тут для величезних цілей: метаболізму і репродукції. А у нас глухому Росії вже є місто Володимир!<br> <br>

Дама:<br>- Ми з чоловіком не б'ємося вже цілий тиждень - посварилися...<br> <br> Самозайнятий – він же й начальник, він же і дурень. Правило цього казаха - глухому будь незрозумілої ситуації насамперед переіменуй столицю.<br> <br> П'яненький — це такий стан, ніби тебе хтось любить, але ти не знаєш, хто саме. — чувак, відкрию тобі таємницю: ти дуже дуже гальмуєш!<br>— яку?!<br> <br>

6. - Че-то їсти захотілося.<br>- Глухому 4 години ранку?!<br>- Головне - не після 6... Відношення до гастарбайтерам нагадує ставлення до Вікіпедії — всі лають, але користуються. Налагоджено випуск нової іграшки - плюшевий ведмедик з айфоном.<br> <br> Глухому Китаї немає поняття "зрадив". Є поняття "переплутав". Нова приказка даішників.<br>Один спійманий п'яним краще, ніж курочка по зернятку.<br> <br>

Також пропоную почитати - Смішні комікси (20 картинок), детальніше тут <a href="http://ppsls.org.ua/smishni-komiksi-20-kartinok-5/" title="Смішні комікси (20 картинок)">http://ppsls.org.ua/smishni-komiksi-20-kartinok-5/</a>, тут багато цікавого.

Про скільки нам роботи чудний готує розум начальства убогий! Американки відмовилися одночасно вийти глухому космос, тому що там їм належало з'явиться глухому абсолютно ОДНАКОВИХ скафандрах — залізний дроворуб, чому ти такий сміливий?<br>— у мене залізне очко! Американський кріт трохи захопився і став австралійським. Глухому ідеальному світі кількість жінок і банкірів збігається.

Вчора дуже тонко пожартував. Треба б дізнатися, як сподобалося..., коли синці зійдуть.<br> - Люся, ти так класно виглядаєш! У тебе новий косметолог?<br>- Ні, я просто місяць не працюю.<br> <br> Весна... Статут за зиму від черг глухому поліклініках, пенсіонери дружно повертаються відпочивати і набиратися сил на дачі. - Я десь чула, що Wi-Fi особливо шкідливий для жінок.<br>- Звичайно, шкідливий! Підлоги не помиті, жратва не готова, а все тому, що Wi-Fi! - А-ха-ха-ха! Ну ти і пришелепкуватий!<br>- Вибачте, а ви точно психіатр?

Тупість повинна замінювати щастя. Але вона дається не всім. Як жити глухому світі де ручка, ручка та ручка - це різні ручки? Оголошення:<br>Потрібен продавець косметики глухому книжковий відділ продовольчого магазину.<br> <br> Як показати оточуючим, що ти солідний зайнятої бізнесмен з непоганим слухом? Частіше повторювати: «Я тебе почув».<br> <br> - У тебе є улюблена занедбане місце? <br>- Особисте життя.

Дама:<br>- Ми з чоловіком не б'ємося вже цілий тиждень - посварилися...<br> <br> Самозайнятий – він же й начальник, він же і дурень. Названа головна причина смертності чоловіків глухому Росії. Головна причина - життя глухому Росії. П'яненький — це такий стан, ніби тебе хтось любить, але ти не знаєш, хто саме. — чувак, відкрию тобі таємницю: ти дуже дуже гальмуєш!<br>— яку?!<br> <br>